Wspominamy wakacje.

Robimy ramki do wakacyjnych zdjęć.

Hura!!!! Mamy maleńkie patyczaki!!!!

Po wakacjach do szkoły przyszła Marysia ze swoją mamą i zakomunikowała nam, że nasz Zippi złożył tak dużo jaj i teraz jest ok. 100 małych patyczaków. Nadmieniamy, że Marysia w czasie wakacji się nimi opiekowała. Większość uczniów z naszej klasy wyraziła chęć adopcji małych. Dzieci przynosiły słoiczki do których wkładaliśmy "maluchów' i zabierali je do domu. Teraz wymieniamy się doświadczeniami. Każdy chętnie opowiada co jego patyczak je i ile urósł. Ale mamy frajdę.

Międzynarodowy Dzień Kropki

Dzisiaj u nas w klasie królowała KROPKA. Wszyscy uczniowie mieli na sobie kropki. Podczas zajęć obejrzeliśmy film o Vashti, dziewczynce, która dzięki swojej nauczycielce uwierzyła w swój talent malarski. Dzieci wspaniale zrozumiały, jakie przesłanie niesie obejrzana historia. Zrozumiały, że wiara we własne możliwości pomaga nam uwierzyć w siebie, w swój talent, ale może też dać wiarę innym dzieciom. Na zajęciach plastycznych przedstawialiśmy dowolne rysunki wykorzystując właśnie kropki. Sami zobaczcie.

Robimy bransoletki z kolorowych gumek

Urodziny Pawła

Bierzemy udział w akcji PCK "Gorączka złota"

Wykonujemy nasze "żołędziaki " ściegiem fastrygowym.

Robimy ozdobne butelki, a w nich kolorowa sól.

Dzień Chłopca w naszej klasie

My dziewczyny z klasy III b uczciłyśmy święto naszych chłopców. Wręczyłyśmy im strzelające długopisy oraz czekoladowe "jajka niespodzianki". Nie obyło się  oczywiście bez życzeń i pięknie odśpiewanego "Sto lat"... Prezenty naszym kolegom bardzo się spodobały. Sami zobaczcie...